Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color
کانون تبلیغاتی طراحان هنر هشتم

کانون تبلیغاتی طراحان هنر هشتم از سال 1389 با هدف فعالیت در زمینه نرم افزار پا به عرصه وجود نهاد و همگام با آغاز رشد روز افزون طراحی و چاپ در دنیا، با مدیریت آقای سجاد اسماعیلی به طور تخصصی فعالیت خود را به طراحی و چاپ متمرکز ساخت. .

در این گذار، چالش عمده ای پیش روی ما بود، چون می بایست کارهایی عرضه کنیم که در کنار کارهای دیگران از سراسر دنیا بر یک محمل قرار گیرند و بالطبع توقعات روز افزون کارفرمايان ما را برآورده سازد.

بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد.

دیدگاه بلند مدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای طراحان هنر هشتم و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

طراحی و چاپ و وب سایت ما و وبلاگ های ما، با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی صورت می پذیرد.

گسترش: همه چیز اینجاست ....

بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب طراحی وب سایت رابطه مستقیمی با شناخته شدن در موتور های جستجو و پیشی گرفتن از رقبای تجاری دارد. در طراحی وب سایت علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات سایت در عین زیبایی، می بایست با استفاده از کلمات کلیدی و تکنیک های سئو (SEO) باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان شد.

یک بازدیدکننده وقتی برای اولین بار به سایت شما سر می زند، اولین چیزی که نظر او را به خود جلب می کند رنگبندی و طراحی سایت شما می باشد.

هدف ما طراحی سایت ها و وبلاگ های حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است. فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل انتخاب قالب، دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکار های لازم و در نهایت پیاده سازی آن است که درکمترین زمان ممکن انجام می شود.

در صورت تمایل همکاری با کانون تبلیغاتی طراحان هنر هشتم میتوانید از طریق سایت یا لینکهای اول مطلب و یا با شماره های 44245505 و 09361037556 تماس حاصل فرمایید.

طراحان هنر هشتم

 

طراحان هنر هشتم

 

طراحان هنر هشتم

 

طراحان هنر هشتم

 

طراحان هنر هشتم

 

طراحان هنر هشتم